SLAPUKŲ NAUDOJIMO POLITIKA

 

I Bendroji informacija

  1. UAB „Transrevis“, Įmonės kodas 124107111, adresas: Dariaus ir S. Girėno g. 177 A, 02189, Vilnius, el. paštas: info@bbus.lt (toliau – Mes) įsipareigoja užtikrinti mūsų svetainės https://www.transrevis.lt (toliau – Svetainė) ir jos lankytojų asmeninės informacijos saugumą bei jų teisių apsaugą lankantis mūsų svetainėje ir susipažįstant su jos turiniu. 
  1. Ši slapukų politika buvo parengta siekiant suteikti mūsų svetainės lankytojams papildomos informacijos apie svetainėje naudojamas technologijas ir, kaip tai daroma.

 

II Informacija apie slapukus

  1. Slapukai – tai maži raidiniai ir skaitiniai failai, atsisiunčiami į jūsų kompiuterį ir išsaugomi jame ar kitame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone, planšetiniame kompiuteryje), išsaugomi interneto naršyklėje jums lankantis svetainėje. Jie gali būti naudojami norint sekti, kuriuose svetainės puslapiuose lankotės, išsaugoti įvestą informaciją arba prisiminti jūsų parinkčių nuostatas, pvz., kalbos nustatymus, kai naršote svetainėje.

 

III Slapukų naudojimo tikslas ir teisinis pagrindas

  1. Slapukai taip pat naudojami siekiant suteikti jūsų poreikiams pritaikytą informaciją apie mūsų paslaugas.
  1. Mes naudojame tik „būtinus“ slapukus.

 

IV Slapukų rūšys ir jų naudojimas

  1. Mes naudojame vienos rūšies slapukus:

 

Būtini slapukai

Būtini slapukai yra svarbūs, jie leidžia jums pasiekti skirtingas svetainės dalis. Šie slapukai išsaugomi Jūsų kompiuteryje, išmaniajame telefone, planšetėje ar kitame įrenginyje, Jums lankantis svetainėje, arba tam tikrą laikotarpį. Jie nustatomi, atsižvelgiant į jūsų veiksmus, kurie laikomi paslaugų užklausomis, pvz., privatumo nuostatų nustatymas, registracija ar formų pildymas. Šie slapukai yra būtini svetainės veikimui, todėl jų išjungti negalima, dėl šios priežasties naudotojo sutikimas šios rūšies slapukams nėra būtinas.

 

V Svetainėje naudojamų slapukų sąrašas

Būtini slapukai – šie slapukai leidžia svetainei tinkamai veikti, užtikrindami pagrindines jos funkcijas. Be šių slapukų svetainė negalės gerai veikti.

Pavadinimas

Tikslas

Saugojimo trukmė

cookieyes-consent

“CookieYes” nustato šį slapuką, kad įsimintų naudotojų sutikimo nuostatas ir kad jų nuostatų būtų paisoma vėlesnių apsilankymų šioje svetainėje metu. Jis nerenka ir nesaugo jokios asmeninės informacijos apie svetainės lankytojus. .

1 metai

elementor

Šį slapuką naudoja svetainės “WordPress” tema. Jis leidžia svetainės savininkui realiuoju laiku įdiegti arba pakeisti svetainės turinį. .

niekada

 

 VI Informacija apie asmens duotą sutikimą naudoti slapukus

  1. „Būtiniems“ slapukams naudotojo sutikimas nereikalingas, nes šie slapukai užtikrina pilną ir nenutrūkstamą svetainės turinio atvaizdavimą, kad jūs galėtumėte prisijungti prie svetainės ir gauti atitinkamą skaitmeninio naršymo bei interneto patirtį. 

 

VII Slapukų atmetimas

  1. „Būtinų“ slapukų atsisakymo parinkties nėra.

 

VIII Politikos pakeitimai

  1. Jeigu turite klausimų apie asmens duomenų tvarkymą, kviečiame Jus susipažinti su mūsų Privatumo politiku, kurią rasite čia: https://www.transrevis.lt ar susisiekti su mumis info@bbus.lt.
  1. Mes turime teisę šią slapukų politiką pakeisti bet kuriuo metu. Bet kokie slapukų politikos pakeitimai bus skelbiami svetainėje.