„Transrevis“ pradeda teikti keleivių vežimo paslaugas Panevėžio rajono maršrutais

Panevėžio rajono maršrutais nuo šių metų lapkričio 1 d. pradės važinėti 25 „Mercedes Benz Sprinter“ markės mini, 4 didelės bei 2 vidutinės talpos autobusai, kurie teiks keleivių vežimo paslaugą 38 rajono maršrutais. Dvi transporto priemonės pritaikytos neįgaliems keleiviams.

Keleivių patogumui visi mažieji autobusai yra su vizualiomis informacinėmis sistemomis, išoriniame ekrane bus matomas maršruto pavadinimas, salone esančiame ekrane keleiviai matys visus maršruto sustojimus, kelionės metu galės naudotis belaidžiu Wi-Fi internetu.

Tam, kad kelionės metu būtų užtikrintas keleivių saugumas, visos sėdimos vietos yra su saugos diržais, taip pat su „STOP“ mygtukais, skirtais informuoti mini autobuso vairuotoją, jog norima išlipti kitoje stotelėje. Įmonė ateityje planuoja palaipsniui padidinti keleiviams su negalia ir tėvams su vežimėliais pritaikytų transporto priemonių skaičių, kad šiems būtų patogiau įlipti ir išlipti iš mini autobuso.

Siekiant užtikrinti keleiviams kokybišką, prieinamą ir operatyvią informaciją apie aptarnautus maršrutus, reisų laiką, bilietų kainas, sezoninius maršrutų pakeitimus, taip pat autobuse paliktus daiktus ir išklausyti keleivių pasiūlymų, mažųjų autobusų salone yra lipdukas su nemokamu informacinio telefono numeriu +370 660 34 444, veikiančiu visą parą.

Mini autobusų salonuose bus vaizdo stebėjimo kameros, taip pasirūpinant keleivių saugumų kelionės metu ir apsaugant nuo konfliktinių situacijų ar vandalizmo atvejų.

Papildoma informacija apie SIA „Transrevis“

SIA „B-Bus“ yra trečias didžiausias privatus keleivių vežėjas Pabaltijo šalyse, užtikrinantis keleivių pervežimą 203 maršrutais Latvijoje ir Lietuvoje savo 558 autobusais. SIA „Transrevis” – įmonė priklausanti „B-Bus“ grupei ir nuo 2017 metų užtikrinanti keleivių vežimą dalyje Vilniaus miesto maršrutų, taip pat Alytuje, Prienuose, Šiauliuose, o su prekės ženklu „Uma Trans“ Kauno rajono maršrutais įvairios talpos autobusais.

Vilniuje – 50 naujų triašių „Scania“ autobusų

Nuo kovo 10 d. Vilniuje dalį šiuo metu kursuojančių viešojo transporto autobusų palaipsniui pakeis 50 naujų švedų gamintojo „Scania“ autobusų, kurie aptarnaus 4 maršrutus. Trečiąjį sostinės viešojo transporto atnaujinimo etapą, bendradarbiaudamas su SĮ „Susisiekimo paslaugos“, įgyvendina  Lietuvos ir Latvijos privačių vežėjų –  UAB „Transrevis“ ir „Rigas mikroautobusu satiksme“ (RMS) – konsorciumas, laimėjęs Vilniaus miesto savivaldybės viešojo transporto paslaugų konkursą.

Nuo kovo 10 d. 18 naujų  „Scania Citywide LF“ triašių autobusų, kuriuose yra 48 sėdimos ir 88 stovimos vietos, pradės kursuoti 4G maršrutu (Pilaitė–Konstitucijos pr.–Saulėtekis). Kiti naujieji „Scania Citywide LF“ autobusai perims dar trijų maršrutų 7, 55 ir 43 aptarnavimą Vilniuje.

„Praėjusį rudenį prasidėjęs rekordinis Vilniaus viešojo transporto atnaujinimas įgauna pagreitį – iš viso iki šių metų pabaigos sostinėje važiuos net 250 naujų autobusų ir 41 troleibusas. Gatvėse pasirodžius 50 visiškai naujų „Scania“ autobusų, o taip pat atnaujinimui tęsiantis ir toliau, tikimės, kad vilniečiai ir miesto svečiai pastebės pokyčius ir vis dažniau savo kelionėms rinksis viešąjį transportą, kurio atnaujinimas yra svarbi modernaus Vilniaus dalis“,  sako Vilniaus vicemeras Linas Kvedaravičius, kovo 9 d. susitikęs su iš Švedijos atvykusiais „Scania“ atstovais.

Į naujuosius „Scania“ autobusus Lietuvos ir Latvijos vežėjų konsorciumas investavo daugiau kaip 10 mln. eurų. Praėjusių metų lapkritį UAB „Transrevis“ ir RMS, kaip numatyta 7 metų sutartyje su Vilniaus miesto savivaldybe, sėkmingai įgyvendino pirmuosius sostinės visuomeninio transporto atnaujinimo etapus: į sostinės gatves išriedėjo  52 nauji vidutinės talpos „Isuzu Citibus“ autobusai, kurie šiuo metu aptarnauja 18 maršrutų. Investicija į šias transporto priemones siekė 6,8 mln eurų.

„Užbaigus trečiąjį Vilniaus viešojo transporto atnaujinimo etapą,  22 iš 85 Vilniaus privežamųjų ir pagrindinių maršrutų bus aptarnaujama naujais „Isuzu Citibus“ ir „Scania Citywide LF“  autobusais. Mūsų parkas išaugs iki daugiau kaip 100 naujų autobusų – tikimės, kad naują  kelionių kokybę ir komfortą moderniu transportu teigiamai įvertins vilniečiai bei miesto svečiai. Per artimiausią mėnesį mūsų vairuotojų kolektyvą papildys dar 50 darbuotojų, kurie aptarnaus 4G maršrutus naujaisiais „Scania Citywide LF“ autobusais. Vairuotojams siūlome darbą moderniuose autobusuose, o taip pat ir konkurencingą atlygį bei galimybę nuolat tobulinti darbo įgūdžius“, sako UAB „Transrevis“ direktorius Vladas Dapkus.

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Bendrųjų reikalų departamento vadovas, vykdantis direktoriaus funkcijas, Vaidotas Meškauskas priduria, jog viešojo transporto atnaujinimas vyksta sėkmingai. „Praėjusį rudenį pradėję Vilniaus viešojo transporto atnaujinimą, jį sėkmingai tęsiame ir šiemet. Naujų autobusų perėmimas ir išleidimas į sostinės gatves vyksta sklandžiai ir pagal planą, o nuo pavasario vilniečiai matys vis daugiau naujų viešojo transporto priemonių, kas šiemet iš esmės pakeis sostinės viešojo transporto veidą “,  teigia V. Meškauskas.

 

Pirmasis „Scania“ žingsnis į viešojo transporto sektorių Baltijos šalyse

50 Vilniuje važiuosiančių naujų  triašių  autobusų „Scania Citywide LF“ privačių vežėjų užsakymu pagamino švedų sunkvežimių ir autobusų gamintojo „Scania“ gamykla Lenkijoje. Kovo 9 d.  UAB „Scania Lietuva“ Vilniuje  pirmuosius 22  autobusus perduos UAB „Transrevis“ autoparkui. Kiti autobusai Vilnių pasieks mažesnėmis partijomis per artimiausius kelis mėnesius.

„Tai pirmasis tvirtas „Scania“ žingsnis į viešojo transporto sektorių ne tik Lietuvos, bet ir viso Baltijos regiono mastu.  Džiaugiamės, kad Vilniuje kaip ir Berlyne,  Londone, Varšuvoje, Briuselyje bei  kitose Europos sostinėse  „Scania“ autobusai nuo šiol kiekvieną dieną padės spręsti miesto gyventojų ir svečių mobilumo klausimus. Naujieji miesto tipo autobusai pasižymi puikia kokybe ir patogumu keleiviams bei vairuotojams“, sako UAB „Scania Lietuva“ Prekybos direktorius Darius Snieška.

Modernūs „Scania Citywide LF“ autobusai  atitinka pačius aukščiausius ekologijos reikalavimus, taikomus dyzeliniams varikliams (Euro 6). Dėl naujausios konstrukcijos kėbulo ypatumų „Scania“ autobusai yra itin talpūs. „Tai labai ekonomiški modeliai, todėl džiaugiamės, kad mūsų partneriai pasirinko būtent juos.  Be to, UAB „Scania Lietuva“ garantuoja visas šių autobusų aptarnavimo ir remonto paslaugas, kurios padės keleivius aptarnauti efektyviau ir be trikdžių“, pažymi D. Snieška.

Naujuose autobusuose  keleiviai turi galimybę nemokamai naudotis internetu, įkrauti telefonus, transporto priemonės pritaikytos žmonėms su negalia ir tėvams su kūdikių vežimėliais, o keleivių saugumui įrengtos stebėjimo kameros. Be to, naujųjų autobusų vairuotojai vilki specialias uniformas.

 

Maršrutai, kuriuos Vilniuje aptarnauja nauji autobusai:

Eil. Nr. Maršruto numeris Maršruto  pavadinimas
Privežamieji maršrutai
1 1 Stotis–Vikingų g.–Oro uostas
2 11 Žvėrynas–Senamiestis–Užupis
3 13 Žemasis  Pavilnys–Markučiai–Stotis–Vilkpėdė
4 14 Grigaičiai–Parko–Arimų g.
5 15 Žolyno g. –Antakalnis–Turniškės
6 20 Žemieji Paneriai–Mūririnė Vokė–Lazdynai
7 26 Ozo–Kalvarijų–Bajorai–Didžioji Riešė–Didieji Gulbinai
8 28 Žemieji Paneriai–Grigiškės
9 38 Antakalnis–Dvarčionys–Šilėnų g.
10 41 Stotis–Eišiškių pl. –Užusienis
11 51 Žemieji Paneriai–Trakų Vokė–Daniliškės
12 57 Fabijoniškės–Ateities  g. –Jeruzalė-Bajorai
13 61 Stotis–Nemėžis–Kuprioniškės
14 65 Ožkiniai–Naujieji Verkiai–Balsių g.–Pagubė
15 88 Oro uostas–Centras–Europos aikštė
16 88N Oro uostas–Centras–Europos aikštė
17 114 Antakalnis–Mileišiškių –S.Kerbedžio g.–Dvarčionys–Vinciūnišės
18 116 Žvėrynas–Gudelių šilas–Lazdynai–Ungurių g.
Pagrindiniai maršrutai ( 2018 m. pavasarį)
19 4G Pilaitė–Konstitucijos pr.–Saulėtekis
20 7 Šiaurės miestelis–Verkių g. –Viršuliškės–Lazdynai
21 43 Justiniškės–Šeškinė–Žaliasis tiltas –Centras
22 55 Lazdynai–Laisvės pr. –Fabijoniškės –Santariškės

Primename, jog 2017 m. rudenį prasidėjo didžiausias Vilniaus viešojo transporto atnaujinimas. Jo organizavimui buvo skelbti du konkursai – naujo vežėjo parinkimo konkursą laimėjo dviejų bendrovių – UAB „Transrevis“ ir Latvijos „Rīgas mikroautobusu satiksme“ – konsorciumas.

 

 

Partneriai:

Nuo 2017 m., rugsėjo 1 d. įmonė pradėjo vykdyti Vilniaus viešojo transporto atnaujinimo projektą pagal sutartį su Vilniaus miesto savivaldybe

Nuo 2017 m., rugsėjo 1 d. įmonė pradėjo vykdyti Vilniaus viešojo transporto atnaujinimo projektą pagal sutartį su Vilniaus miesto savivaldybe.

Daugiau kaip 100 naujų bendrovės autobusų perėmė 22 iš 85 populiarių maršrutų aptarnavimą Vilniuje.

52 nauji vidutinės talpos „Isuzu Citibus“ autobusai veža keleivius  17 maršrutų.  50  naujų triašių „Scania CityWide LF“  aptarnauja 4 pagrindinius maršrutus sostinėje.

Į naujus autobusus bendrovė investavo daugiau kaip 16,8 mln eurų.